Home / Kurumsal

Kurumsal

Tasarım
Şirketimiz bünyesinde bulunan özel tasarımcılarımız sayesinde  gerek tekstil üreticilerimizin gerekse mümessillerimizin isteği doğrultusunda yeni paketleme alternatifleri oluşturulup her türlü etiketin dizayn aşamasından üretim aşamasına kadar kaliteli servis verilmektedir.

Vizyonumuz
Rüya Etiket olarak vizyonumuz:, yüzde 100 Türk sermayeli bir firma olarak ülkemizde ve komşu ülkelerde üretimi yapılan ünlü markaların onaylı tedarik firması haline gelmektir. Tekstil yan sanayiinde yer alan büyük yabancı sermayeli firmalar arasında onaylı Türk tedarik üreticisi olmak ve Türkiye’deki tekstil ihracatına, Rüya Etiket olarak katkıda bulunmak en büyük amacımızdır.

Misyonumuz
Misyonumuz  öncelikle sürekli gelişmekte olan Türk tekstil sektöründe etiketleme ve paketleme servis ağını maksimum kaliteye çıkarmak. Günümüzde yabancı menşeili etiket firmalarının yanı sıra Türk etiket firmalarının da bu sektörde varolduğunu ve aynı kalite standartlarında çalıştığını göstermektir. Türkiye’de üretimi yapılan yabancı markalara tekstil yan sanayinin de aynı kalitede ve daha düşük maliyetlerle üretim yapıp önemli bir yer teşkil ettiği konusunda bilinçlendirmek .